Haberler Ücretli Öğretmenlerin Eğitimine Yönelik 3. Seminer Düzenlendi

Ücretli Öğretmenlerin Eğitimine Yönelik 3. Seminer Düzenlendi

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdullah BİLGE´nin ve Teftiş Kurulu Başkanımız Hasan BİRAL´ın katılımıyla gerçekleşen ücretli öğretmenlerimizin eğitimine yönelik seminerde Sayın Abdullah BİLGE ve Hasan BİRAL bey  konuşma yaptılar.

 İlçemizde her ay düzenlenen ücretli öğretmenlere yönelik eğitim seminerimizin 3.sü ilçemiz toplum merkezinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdullah BİLGE, Teftiş Kurulu Başkanımız Hasan BİRAL ve İlçe Mili Eğitim Müdürmüz Korkmaz AKTURSUN´un katılımıyla 08/11/2013 tarihinde gerçekleşti.

  Seminerde Sınıf Yönetimi ve okuma-yazma eğitimi ile ilgili Atatürk İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Selman GÜNAYDIN ve E-okul işlemleri ve Resmi evrak işlemleri ile ilgili Cumhuriyet Ortaokul Müdürü Yusu KORKUT bilgi paylaşımlarında bulundu.

  Seminerden sonra il Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdullah BİLGE, Teftiş Kurulu Başkanı Hasan BİRAL ve İlçe Mili Eğitim Müdürü Korkmaz AKTURSUN Kaymakamımız  sayın Ahmet ADANUR´u makamında ziyarette bulundular.

 

 

 

Ücretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen semineriÜcretli öğretmen seminerikaka

 

 Yayın:13.11.2013 - Güncelleme:13.11.2013 - 18:20 - Görüntülenme:419